Zwrot podatku za prace za granica

Zwrot podatku za prace za granica

Wrz 14

Zwrot podatku za prace za granica

Przywództwo Supply Chain w trudnych czasach

Co zrobić, Gandhi, Winston Churchill, FDR, Deng Xiaoping, Bismarck, a Abraham Lincoln mają wspólnego? Pomimo różnic w czasach, miejscach i okolicznościach, każdy z nich wziął duży i dzieli grupę ludzi wpatrzonych w przygnębieniu w obliczu przepaści i – z piaszczysty determinacji, inspiracji i pragmatyzmu – kierowano je do względnego bezpieczeństwa i dobrobytu.plisy Były prawdziwymi liderami w trudnych czasach.

Bez wątpienia są to trudne czasy. Reakcje są dość przewidywalne. Ekonomiści debatują czy jest to technicznie recesji lub depresji. Politycy debatują jakie grupy ludzi zasługują na największą hojność. Populacje poruszają się od negacji do gniewu. Tymczasem Biznes Ludzie zastanawiają się, kto przeżyje i jak. W tym artykule, a nie skupiać się zbytnio na technicznej definicji sytuacji ekonomicznej lub na psychologię publicznej lub na polityce materiałów informacyjnych plaster, skupimy się na wyjście z dylematu biorstw narodami. W ten sposób staramy się również spojrzeć poza uproszczonych dwa-dwie matryce i banalnych trzech strzałek diagramów tradycyjnie stosowanych przez konsultantów zarządzania wszędzie.

Trudne czasy wymagają innego stylu przywództwa. Czemu? – Będziemy zacytować jeden z naszych drogich zmarłych nauczycieli do zilustrowania punkt. Kpt. Rewari, nasz instruktor nawigacji w trakcie Marynarki Handlowej Oficerskim używany, aby przypomnieć nam przed każdym treningu „, gdy morze jest spokojne iw zdecydowanej otwartym oceanie o małym natężeniu ruchu – nawet twoja przyjaciółka i moja żona (obie przeszkolonych nawigator) może poruszać się . Super tankowiec z bardzo małym szkolenia Ale ja przygotowuje do czasów, gdzie swoje umiejętności będą naprawdę badanych – np w wodach zdradziecko wąskich cieśnin Malakka w tropikalnych szkwał o gęstości żeglugi prawie 100 statków na milę kwadratową, a może piratów goni ty.”

Artykuł napisany przez: