Wlasny biznes nie tylko dla mlodych

Wlasny biznes nie tylko dla mlodych

Paź 16

Wlasny biznes nie tylko dla mlodych

Rozpoznawalność marki wskazówka ludzie postrzegają cię jako Rice Krispies Or Crispy Rice

…CapNCrunch jagód lub Colossal Berry Crunch?

…Honeycomb lub miód Buzery?

…Cheerios lub Tosty O’S?

Teraz, jeśli nie masz dzieci, to prawdopodobnie nie mają żadnego pojęcia, co mówię tutaj!

Cóż, jeśli chodzi o zboża (i inne rzeczy) moje dzieci są super wybredna i wolą marki nazw nawet jeśli wersje nokautem off smakują tak samo dobry.oprawa muzyczna wesel w kielcach Czemu?

Ze względu na rozpoznawalność marki!

Wielu ludzi są tak różne rzeczy. Niektóre pójdzie z knock-off jedno, ale koniecznie musisz mieć „prawdziwych”, gdy chodzi o coś innego. Na przykład, niektóre kobiety mogą zakupy do sklepów spożywczych i przynieść do domu wszystkie marki generycznych sklepu, aby zmniejszyć koszty i zaoszczędzić pieniądze, ale … nie przyszłoby do głowy coraz knock-off Gucci, trener lub Prada bag- To musi być prawdziwa czy to w ogóle nic!

Więc jeśli chodzi o firmy, co ludzie widzą w was? Kiedy nie szukaj Realtors albo rachunkowe lub Salonach lub nawet nazwy firmy, w której biorą udział w jeśli jesteś marketingu sieci, co zrobiliście, aby wyróżniać się i stworzyć rozpoznawalną markę dla siebie? Co się dzieje, aby spowodować ich Wybierz się na kogoś innego?

To jest bardzo ważne, aby rozważyć, czy chcesz, aby wybrać cię nad konkurencją!

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stać ryżu Krispies w przeciwieństwie do bycia Crispy Rice:

1. Nie tylko promować swój biznes … promowania siebie – a nie jest chodzenie, mówienie reklamę dla firmy którą reprezentuje lub właścicielem, również komercyjnym dla osoby reprezentującej (lub posiadającego) spółki. Przedstawić siebie jako eksperta i ktoś zaufania i uczciwości, że ludzie chętnie do pracy z …

2. Umieść swoje buty bez względu na to jak mocno lub duże pasowały – Dowiedz się, co chce twój rynek i dać go do nich! Nie wystarczy oprzeć, co należy umieścić tam, na tym, co myślisz, że ludzie chcą lub powinni mieć, ale raczej znaleźć się obaw i problemów, które ludzie mają w swojej dziedzinie, a następnie dostarczanie rozwiązań i porad, które pomogą złagodzić te obawy …

3. Get przed nimi i tam – Jak myślisz, dlaczego te wielkie firmy Nazwa zbożowych wszystkie dzieci w szale błagać mamę i tatę, aby je kupić? Ponieważ wiedzą, jak przyciski dziecięcych, ale również dlatego, że są one obecne w których dzieci są wiedzą. Zwróć uwagę na reklamy, gdy dziecko kreskówki lub pokazy są na? Więc trzeba znaleźć sposoby, aby zdobyć swoją obecność tak silna i „w twarz” z tymi, które są kierowane!

Przestrzeganie tych wskazówek pomoże Ci stać się bardziej marka zamiast knock-off w oczach grupy docelowej.

Artykuł napisany przez: