Rodzinna firma – czy to dobry pomysl na biznes

Rodzinna firma – czy to dobry pomysl na biznes

Paź 06
Rodzinna firma - czy to dobry pomysl na biznes

Przeciętny Amerykanin zużywa trochę więcej niż 44 funtów cukru i około 42 funtów wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany rocznie, natomiast australijski średnio zużywa 123 funtów cukru rocznie.

Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy stanowi zagrożenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia Amerykanów dla kilku różnych powodów.http://poradniastopy.pl/haluksy-leczenie-operacyjne-i-zachowawcze/ Jest to w większości produktów spożywczych, że my i nasze rodziny jedzą. Nawet jeśli staramy się kupić tak zwane zdrowej żywności, takich jak pieczywo pełnoziarniste i soków owocowych często okazuje oursleves spożywanie dużych ilości syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy. John Bantle, University of Minnesota profesor mówi, że triglicerydy są zwiększone o 32% w porównaniu z wykorzystaniem cukru jako słodzik. Zgodnie z U.S.D.A. Myszy laboratoryjne, które normalnie mają żywotność około dwóch lat, zmarł po pięciu tygodniach, kiedy karmiono dietą bogatą w syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy.

Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy może stanowić poważne zagrożenie dla ludzi, którzy cierpią z powodu cukrzycy insulinę, hipertriglicerydemią, hiperinsulinemii, nadciśnienia i kobiet po menopauzie. Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy nie wytwarza wystarczającej ilości leptyny, hormonu w komórkach tłuszczowych, który zmniejsza apetyt i pomaga zarządzać swoją wagę ciała.

Ponieważ coraz więcej ludzi staje się zaniepokojony ich zdrowia i że ich dzieci widzą, że stare powiedzenie „jesteś tym, co jesz” posiada wiele prawdy. I choć może to być zupełnie nieszkodliwe spożywać wysoko fruktozowy syrop kukurydziany z umiarem Uważamy, że jemy go w coraz większych ilościach. Podjęcie kroków w celu zwiększenia zdrowia i dobrego samopoczucia Ciebie i Twojej rodziny. Przeczytaj te etykiety żywności i dowiedzieć się, co one oznaczają.Maksymalizacja dobre pożywne przy jednoczesnym ograniczeniu zły może iść bardzo długo, dobrze zapewniając ty i twoje dzieci lepsze zdrowie i jakość życia na jutro www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php.

Artykuł napisany przez: