Historia pieniadza w Polsce

Historia pieniadza w Polsce

Gru 10
Historia pieniadza w Polsce

5 Owoce i warzywa bogate w potas

Owoce i warzywa są jednym z najlepszych źródeł coraz zdrowe serce potas. Ponieważ potasu naturalnie występuje w owocach i warzywach, to jest wysoce absorpcyjne, a mogą być wykorzystane przez organizm w różny sposób. Potasu minerał i elektrolit, który reguluje ciśnienie krwi, jak również w funkcji mięśni. Objawy niedoboru potasu są osłabienie mięśni, bóle, skurcze, nudności, niepokój, senność, osłabienie i nieregularne bicie serca. Jednak spożywanie odpowiedniej ilości potasu nie jest zbyt trudne, jeśli kilka prostych pokarmy spożywane z regularnością. Mam ułożyła kompilację w przypadkowej kolejności 5 (w porządku może 6) owoców i warzyw, które są bogate w potas. Cieszyć się.

1. Banany – 422 mg niech po prostu uzyskać najbardziej oczywiste z drogi, banany słyną zawartości potasu, ale są również wysokie w niezwykle ważnego minerału, manganu, a także zarówno witaminy C i błonnika. Oto wskazówka do obierania banana; przyciąć końcówkę na końcu przeciwległym do „rączki” (STEM) i skórki z tej strony i nie będzie miał żadnych bardziej posiniaczone banany. Mam ten czubek oglądając małpy jeść bananów na Discovery Channel.

2. Śliwki – 637 mg Chociaż powszechnie stosowane w przypadkach „problemów instalacyjnych” śliwki są bogate w potas, a także wolne rodniki krach przeciwutleniaczy. Aha, i jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego śliwki mają niemal magiczną moc łagodzenia zaparć, to dlatego, że są bogate w naturalny środek przeczyszczający zwanej dihydrophenylistatin. Pamiętaj, że factoid, a później można naprawdę zaimponować znajomym!

3. Ziemniaki – 763 mg przed wami uzasadnić te częste wyjazdy do McDonalds na boku (posiłek) frytek pozwól poprzedzić stwierdzeniem, że atrybuty najlepszy dj na wesele zakopane zdrowe serce potasu w ziemniakach można szybko zanegowana, jeśli dodać wystarczająco gorący tłuszcz i sól.
Artykuł napisany przez: