Strefa biznesu dla mlodych przedsiebiorcow

Strefa biznesu dla mlodych przedsiebiorcow

Sie 11

Strefa biznesu dla mlodych przedsiebiorcow wszystkie są skupione wokół jednego celu, który jest krytyczny, aby uzyskać i utrzymać klientów. Ona wie, że to, czy miałaby być „w” lub „z” firmy zależy od „image” (marka) jej ustanowienia w oczach jej klientów.

Pokazałem przykład poziomie korzeni trawy udanego biznesu i choć straganie przydrożnym tylko podkreślić, że nie ma potrzeby skomplikowanego geniusz myślenia jeśli sprzedaż i zysk są postrzegane jako „efekty” pasji i emocjonalnego skupić się na rozwiązywaniu problemów klientów ,

Co widzimy, patrząc na jednostkach tekstylnych w naszym kraju? Istnieje bardzo niewiele, którzy podawać podejście skoncentrowane na klienta na ich kulturę i są z powodzeniem realizacji zysku. Widziałem niektóre z nich nawet nie „modernizacji” w ramach programu TUF! Ich książki rzędu pozostają przepełniony, czy jest recesja, projekt, powódź, stopy dolar idzie w górę lub w dół, lub z jakiegokolwiek powodu – płyną przez wszystkie wzloty i upadki.

Z drugiej strony, istnieje bardzo zmodernizowane jednostki, które mają pół pieczone podejście do działalności. Wyłącznie w celu zwiększenia górną linię i dolna linia za pomocą wszelkich środków, chcą „odzyskać” zainwestowane pieniądze tak szybko, jak to możliwe, zaniedbując duszę biznesu, czyli klientów i rozwój emocjonalnie naładowany Zespół spojrzeć na problemy klientów i rozwiązywać te kwestie z pasją.

Wiele tkaninydarpol.pl/pl/c/Tkaniny-wg.-nazw/76 z tych jednostek zorientowanych na zysk poszedł publicznej, mając nadzieję, że więcej fundusz da im przewagę nad konkurencją ze względu na korzyści skali, co daje niższe koszty produkcji. Nic złego w inwestowaniu więcej pieniędzy, jeśli myślimy o zdolności wytwórczych zatrudnienia. Pieniądze można pełnią rolę infrastruktury organizacji. Ale są też inne dwa podstawowe infrastruktury, które zostały zaniedbane przez te spółki, ponieważ wydaje się „niepotrzebne” w tradycyjnym umysłu biznesowej.
Artykuł napisany przez: