Wzrost podatków w Polsce, a liczba emigracji

Wzrost podatków w Polsce, a liczba emigracji

Gru 17

Wzrost podatków w Polsce, a liczba emigracji Z powiedział, że ziemniaki zapakować jakiś dość silne potas (powiedzmy, że 5 razy). W skrobię bulwy są doskonałym źródłem innych składników odżywczych, takich jak witaminy B6 i manganu. Ma też więcej witaminy C niż większość owoców cytrusowych, ale większość ulega denaturacji (zniszczone), gdy Spud jest gotowane. Tylko w przypadku, gdy jesteśmy kuszeni, aby spróbować jeść surowego ziemniaka, nie będziesz skończyć z bólem brzucha, ponieważ skrobi w ziemniakach jest tylko do strawienia, gdy w podziale na ciepło (gotowane).

4. Pomidory – 292 mg Ludzie lubią wiedzieć ’em, rosną’ em i rzucać ’em. Przez ponad sto lat, to owoce (to prawda, w rzeczywistości są owocem) zostało jeszcze zawarte w składzie takich notorycznych warzyw jak brukselka i brokuły (żartuję, kocham obu). To rzeczywiście był aktem Kongresu, który doprowadził nas na złą ścieżkę do nomenklatury nazywając pomidory warzywa. Już w 1887 roku ze Stanów Zjednoczonych prawa taryfy nakładane podatki na warzywa, ale nie na owoce. Ponieważ nasi ustawodawcy nie były naprawdę bardziej uczciwi wtedy one przekwalifikowane wszystkie rodzaje owoców jak warzywa, w celu zwiększenia przychodów wegetariańskie. Zastanawiam się, czy to było nazywane „Tomato Skandal z 1887 roku” Niezależnie od tego, do dnia dzisiejszego, takie owoce jak pomidory, ogórki, dynie, a nawet, gdy technicznie owoce są uważane za warzywa. Mówię opuścić tę debatę w przeszłości i skupić się na tym, co jest ważne; Pomidory są źródłem potasu pyszne!

5. Szpinak – 420 mg Szklana pułapka fani mogą się dowiedzieć, że przemysł szpinak był prawie bankrutem przed bohaterem kreskówki „Popeye” przyszedł na ratunek. W ciągu zaledwie kilku lat, miał dzieci chętnie chrupią na „j a szpinak” ponownie i zrobiła rolników szpinak toczenia na zielono (pieniądze to znaczy nie szpinak).
Artykuł napisany przez: