Procedury przy zakladaniu firmy

Procedury przy zakladaniu firmy

Wrz 17

Procedury przy zakladaniu firmy O ile będzie to niemożliwe, aby przekonać Laxmi Mittal, a Li Ka Shing, Carlos Slim jest do podjęcia roli przywództwa łańcucha dostaw w firmie, liczne aspiranci początkujący chętnie będą dostępne. Jak definiujemy strategicznego myślenia? Umiejętność jednocześnie zobaczyć, co jest, a co może być. Umiejętność jednocześnie zobaczyć kilka punktów widzenia i zdecydować, jak wszystkie one mogą mieć rację, a który z nich korzystać do bramki. Umiejętność jednocześnie widzieć i rozumieć sytuację z różnym poziomie szczegółowości – prawo z helikoptera widzenia do widzenia lochu. Choć może to być nauczane w szkołach biznesu, uważamy najlepszych praktyków w dziedzinie strategicznego myślenia jest samoukiem.

5. Wytrwałość i pomysłowość: Wytrwałość można najlepiej wyjaśnić parafrazując Churchilla „Nigdy się nie poddawaj się, nie poddawaj się, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy – w niczym, wielkim i małym, dużym lub drobnej – nigdy nie poddawał się wyjątkiem przekonań honorowych i zdrowy rozsądek „.

Z drugiej strony zaradności jest cechą opracowany przez doświadczenie. Ekonomiści naprawdę wierzę, że zasoby są ograniczone. (Może dlatego niewielu ekonomistów kiedykolwiek stać się liderami.) Prawdziwi przywódcy znaleźć sposoby do gromadzenia zasobów magicznie z powietrza, gdy żaden wydają się być w zasięgu ręki. A oni w pełni korzystać ze swoich uprawnień, perswazja i wszystkie inne środki do ich dyspozycji do zasobów ‚Release’ i energii w kierunku celów. Ta zdolność na poszukiwanie diamentów podczas lawiny jest chyba największym wyróżnikiem wśród liderów.

W badaniu naukowym atrybutów i ich związek przyczynowy z sukcesu łańcucha dostaw, każda z powyższych pięciu atrybutów opisanych powyżej będzie prawdopodobnie wypełnić książkę i wciąż są nieprzekonujące. Na szczęście, ten artykuł jest skierowany do liderów biznesu praktycznych związanych z wynikami zamiast kuloodporne tez.

Artykuł napisany przez: