Wartosc nabywacza pieniadza

Wartosc nabywacza pieniadza

Sty 06

Wartosc nabywacza pieniadza

Co się dzieje z tymi jednostkami?

A szef marketingu jest traktowany jako przedstawiciel handlowy. Ma do wypełnienia ogromnej pojemności na głowie. Obecni klienci nie chcą zarezerwować z wyprzedzeniem, co jednostki masowej produkcji może wypuszczają. Stąd książki kierownik zdolności z „bezpiecznych” i niskich pozycjach margines. Po produkowane, te sprzedawane są bez względu na najlepsze ceny te mogą pobierać od hurtowników tylko mieć przepływ gotówki. Ponieważ towary te są produkowane przez każde inne urządzenia (wszystkie mają takie same polityki), rynek jest overstocked. Stąd handlowcy uzbroić skręcać menedżera do obniżenia cen i rozszerzony kredyt. Niektórzy sprytni handlowcy zawrzeć umowę, aby zarezerwować długoterminowych przy jeszcze niższej cenie. W ten sposób bardzo „rentowność” zostaje utrudniony. Nie ma czasu lub pieniędzy, aby zrobić badania rynku i rozwoju produktu. Jeśli coś jest kopiowany z trendu rynkowego, nowe cechy dostać wprowadzony. Zysk zostanie nieznacznej poprawie, ale w krótkim czasie egzemplarzy Każdy produkt i scenariusz wraca do punktu wyjścia. Jest to błędne koło budynku zapasów i likwidacji. Rezultatem jest nie zysk na koniec dnia.

Hope, już, już wyjaśniłem, dlaczego najbardziej nastawione na zysk inwestorów

W celu odwrócenia trendu, przemysł powinien:

1. Utrzymuj klienta na uwadze pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Nie powinny one działać po każdego rodzaju klientów.

2. Najpierw budowy infrastruktury przed rozpoczęciem działalności. Wszystkie 3 infrastruktury jak wspomniano są niezbędne, aby stanąć na zasadzie długoterminowej.

3. Gdyby skupić się na budowaniu bazy klientów, a nie tylko koszty produkcji i liczenia każdego dnia.

4. Zrozumienie wymagań klientów i innowacji, aby znaleźć rozwiązanie, dzięki działalności zamiast pracować w drugą stronę.

5. Pracownicy powinni być traktowani z szacunkiem i wyposażona w niezbędny sprzęt. Tworzenie więzi emocjonalnej między nimi jest koniecznością, a nie rozwiązaniem.

Istnieją dwa kolejne tajemnice, które omówię w dalszej delegowania.

Arun Chattopadhyay

Specjalista w Indian Włókiennictwa

Artykuł napisany przez: www.neomedica.pl