Elektroniczne rozliczenia PIT coraz popularniejsze

Elektroniczne rozliczenia PIT coraz popularniejsze

Lis 12
Elektroniczne rozliczenia PIT coraz popularniejsze

Chociaż szpinak był pierwotnie wybrana jako Popeye „magicznym żywności” dla swojej wysokiej zawartości żelaza, który nie był jedyną rzeczą, przekształcając swoją siłę z wimpy słabeusza z olbrzymimi bohatera. Te duże ilości potasu w szpinaku spowodowane jego włókna mięśniowe do zaostrzenia i zrelaksować się w odpowiednich odstępach czasu, dając Burley Sailor zdolność do podnoszenia domy, gięcia stali, Wallop Plutona w całuje, a co najważniejsze, zapisz Olive oil od pewnej zagłady.

Inną opcją Teraz często pomijany aspekt potasu w diecie jest to, że powinny być spożywanie co najmniej 4700 mg tego minerału dziennie. Oznacza to, jedzenia dużo bananów, dużo ziemniaków, śliwek i prawdopodobnie bardziej niż te wokół nas woleliby. Jako naukowiec żywienia klinicznego, byłbym mocno naciskany, by kiedykolwiek sugerują alternatywy dla owoców i warzyw, ale złożę propozycję dla zarozumiały spożycie potasu osób stara się uzyskać tyle. Mleko kozie jest doskonałym źródłem naturalnych minerałów spożywczych opartych, takich jak potas. Gdy te minerały delikatnie z mleka, produkt końcowy jest mineralnym pokarm. Zaledwie 2 łyżki mleka koziego serwatki mineralnej ma ponad 1000 mg potasu, który przebija wszystkie żywności wymienionej powyżej. kozie serwatki mineralna ma nie tylko wysoką potasu, ale także wapń, magnez i fosfor, dostarczające korzyści zdrowotne minerałów spożywczego na bazie dwóch łyżek. Oto mój pożegnalny strzał; zawsze pamiętać, mądre słowa Popeye the Sailor Man: „Ja yam jakie yam I …”, który przypadkowo jest również roślinnego bogate w potas. (820 mg)

Joe Stout ma licencjat stopnia w Żywieniu Człowieka i Nauk o Żywności, a także Masters of Science in Clinical Żywienia Człowieka. Joe jest na pracowników z Mt. Capra Products, firma, która jest znana na całym świecie z wysokiej jakości produktów mlecznych kóz, w tym białka, minerałów i suplementów probiotycznych.Joe napisany dla kilku magazynów i jest redaktorem The High Road do zdrowia, bezpłatnego biuletynu wypłacanych co dwa lata za pośrednictwem poczty ślimaka i co miesiąc za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odwiedź ich stronę internetową i dowiedzieć się więcej o swoich produktach mlecznych kóz oraz „Capra mineralne Serwatka”, doskonałym źródłem potasu.

Artykuł napisany przez: