Czy oplaca sie zakladac firme jednoosobowa

Czy oplaca sie zakladac firme jednoosobowa

Wrz 18

Czy oplaca sie zakladac firme jednoosobowa Korporacje szukający wyjścia z dylematu byłoby dobrze, aby skupić się na swoich Supply Chain zdolności przywódcze.

Otto von Bismarck powiedział: „To naprawdę wielki człowiek znany jest przez trzy znaki … hojności w projektowaniu, ludzkości w realizacji, ograniczająca się sukcesem.” Więc, co to tylko niektóre z głównych cech przywództwa łańcucha dostaw w trudnych czasach? Wierzymy, że po 5 kluczowych atrybutów oddzieli prawdziwych liderów łańcucha dostaw z pretendentów.

1. Twardy Bicie Komunikacja: Nic dziwnego, że na szczycie naszej listy była umiejętność zwięźle podsumować sytuację, opracowania planu i wyrazić je w sposób wiarygodny. Czy to jest „Mam marzenie” przemówienie Martina Luthera Kinga, czyli legendarne wojenne przemówienia Sir Winston Churchill, trudne czasy wymagają przywódców, którzy nie unikają trudnych rozmów. Kwieciste, język waffley zabezpieczających zakłady i zagmatwane myślenie nie ma miejsca w tej sytuacji. Liderzy Supply Chain, którzy nie mogą podsumować sytuację zwięźle rówieśników wykonawczych i desek, lub którzy nie mogą wyartykułować wiarygodnego planu zwięźle ostatecznie będzie odpowiedzialny za upadek ich całej korporacji.

2. Dyscyplina Wykonanie: Badania Sobel (Sobel, Robert (1972) Epoka wielkich korporacji: a. Mikroekonomicznych historii amerykańskiego biznesu, 1914-1970) wykazały, że tylko przedsiębiorstwa, który prowadził napiętych statki (np General Motors pod Sloan) wyszedł po drugiej stronie depresji w znacznie lepszym stanie, że wszedł on. To nie jest niespodzianka. Tough Talk jest niczym, jeśli nie jest uzupełniane zdecydowanych działań. Jako nieuchronny blokad pojawiają się na planowaną podróż do celów skutecznych liderów łańcucha dostaw muszą wykorzystać każdą technikę przekonujące w książce, aby przedostać się przez blokady dróg.
Artykuł napisany przez: